Strona Główna BIP Strona Główna
- Strona główna -
 

 

         

WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ W INOWROCŁAWIU PROWADZI NABÓR NA II TURNUS 2018 ROKU SŁUŻBY PRZYGOTOWAWCZEJ W KORPUSIE SZEREGOWYCH.

Szkolenie odbędzie się w terminie od 5 maja do 31 sierpnia w centrach szkolenia i w wytypowanych jednostkach wojskowych podporządkowanych Dowódcy Generalnemu Rodzajów Sił Zbrojnych. Liczba miejsc ograniczona.

WIĘCEJ INFORMACJI TEL.  261 436 754 , 753, 752.

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Inowrocławiu podlega pod Wojewódzki Sztab Wojskowy w Bydgoszczy , który podporządkowany jest
Dyrektorowi Departamentu Kadr MON
.
Decyzja Nr 177/MON z dnia 3 listopada 2017 r. zmieniająca decyzję w sprawie wykazu jednostek organizacyjnych podległych Ministrowi Obrony Narodowej lub przez niego nadzorowanych wraz z ich bezpośrednim podporządkowaniem -
Treść aktu - plik PDF  

WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ W INOWROCŁAWIU PRZYJMUJE WNIOSKI KANDYDATÓW DO TERYTORIALNEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ W WOJSKACH OBRONY TERYTORIALNEJ.

Wniosek o powołanie do Terytorialnej Służby Wojskowej

 POBIERZ  I  WYPEŁNIJ    WNIOSEK

              /wzór wypełnionego wniosku/

 Punkt informacyjny dla kandydatów do służby w  Wojskach  Obrony Terytorialnej w WKU w Inowrocławiu czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 15.30.
tel. 261 436 754 , e-mail: wkuinowroclaw@ron.mil.pl

Ministerstwo Obrony Narodowej przywraca ideę ochotniczego szkolenia studentów. „Legia Akademicka” to uruchomiony przez MON pilotażowy program skierowany do studentów.  Wzorem lat  2003 -2008 szkolenie będzie dzieliło się na cześć teoretyczną – realizowaną na uczelniach w trakcie roku akademickiego oraz część praktyczną realizowaną w jednostkach, centrach i ośrodkach wojskowych.

Zobacz również:

  Link do Decyzji Ministra ON związanej z uruchomieniem projektu>>   
  Link do Legia Akademicka »

Legia Akademicka na   Facebook, Twitter

Materiały promocyjne:

plakat, ulotka

WIĘCEJ INFORMACJI TEL.  261 436 753

                                               UWAGA 

ZOSTAŃ OFICEREM LUB PODOFICEREM WOJSKA POLSKIEGO

KURSY  ŻOŁNIERZY REZERWY

SZANSĄ NA PODNIESIENIE KWALIFIKACJI

I OKAZJĄ DO PRZEŻYCIA WSPANIAŁEJ PRZYGODY

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Inowrocławiu poszukuje osób chętnych do udziału w kursach oficerskich, podoficerskich i doskonalących. Ukończenie kursu daje możliwość uzyskania pierwszego stopnia oficerskiego tj. podporucznika oraz pierwszego stopnia podoficerskiego, tj. kaprala.Na kursy oficerskie mogą się zgłaszać osoby, które posiadają wykształcenie wyższe magisterskie, odbywali czynną służbę wojskową (m. in. przeszkolenie wojskowe studentów, zasadnicza służba wojskowa, służba przygotowawcza, ćwiczenia wojskowe, zawodowa służba wojskowa) oraz posiadają kategorię zdrowia A.

WIĘCEJ INFORMACJI W ZAKŁADCE - KURSY ŻOŁNIERZY REZERWY W 2018 ROKU.

Osoby zainteresowane odbyciem przeszkolenia kursowego powinny zgłaszać się do Wojskowej Komendy Uzupełnień ul. Dworcowa 27, 88-100 Inowrocław, kontakt telefoniczny: 261-436-759, 261-436-749, 261-436-744 w. 110 lub 111.

SAMOOBRONA KOBIET

w WKU w Inowrocławiu prowadzą koordynatorzy:

mjr Jacek TECŁAW - 261 436 740

kpt. Andrzej WICLEBEN - 261 436 741
szczegóły na stronie: www.mon.gov.pl

ZAWODOWA SŁUŻBA WOJSKOWA  W 2017 ROKU

 

      Wojskowa Komenda Uzupełnień w Inowrocławiu  prowadzi nabór do zawodowej służby wojskowej w korpusie szeregowych.

Więcej informacji można uzyskać zgłaszając się osobiście do Wojskowej Komendy Uzupełnień w Inowrocławiu  lub dzwoniąc pod nr telefonu 261 436 753,752,751

serdecznie zapraszamy

 KLIKNIJ PO WIĘCEJ INFORMACJI !!!

 Znalezione obrazy dla zapytania strzałka w dół 


NOWY ADRES  E-MAIL:wkuinowroclaw@ron.mil.pl

Odwiedziło nas: