Strona Główna BIP Strona Główna
- Strona główna -
 

 

Osoby zainteresowane służbą w Wojskach Obrony Terytorialnej mogę zgłaszać się do WKU w Inowrocławiu. czytaj więcej

W związku z planowanym uruchomieniem procesu powoływania oficerów i podoficerów rezerwy do zawodowej służby wojskowej w jednostkach Wojsk Obrony Terytorialnej w  1. Podlaskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej w Białymstoku, 2. Lubelskiej  Brygadzie Obrony Terytorialnej w Lublinie oraz 3. Podkarpackiej Brygadzie Obrony Terytorialnej w Rzeszowie, informujemy o możliwości zgłaszania swoich kandydatur w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Inowrocławiu (szczegółowe informacje pod nr. tel. 261-436-751.753).

 

                                           ZAWODOWA SŁUŻBA WOJSKOWA  W 2016 ROKU

 

       Wojskowa Komenda Uzupełnień w Inowrocławiu  prowadzi nabór do zawodowej służby wojskowej w korpusie szeregowych.

Więcej informacji można uzyskać zgłaszając się osobiście do Wojskowej Komendy Uzupełnień w Inowrocławiu  lub dzwoniąc pod nr telefonu 261 436 753,752,751

serdecznie zapraszamy

 

 MG.

 

Dzień Otwarty w WAT - 25 marca 2017 roku.

 Znalezione obrazy dla zapytania WAT

W związku ze zbliżającym się kolejnym naborem kandydatów na studia wojskowe i cywilne w Wojskowej Akademii Technicznej w 2017 roku zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Wojskowej Akademii Technicznej (www.wat.edu.pl) i do zapoznanie się z informacjami o zasadach naboru, kierunkach studiów, kwalifikacji punktowej świadectw itp. Ponadto znajdziecie tam Państwo informatory dydaktyczne jak i naukowe, prezentacje o WAT oraz inne przydatne informacje:

www.promocja.wat.edu.pl/materialy-informacyjne/
www.promocja.wat.edu.pl/prezentacja-wat/

 


 


 

 

Odwiedziło nas:

Firmy elektroniczne